Základní organizace Českého svazu žen Pláně

ZO ČSŽ Pláně u nás má více než třicetiletou tradici. V průběhu let se směr činnosti výrazně změnil, jak na úrovni Základní organizace, tak i na úrovni celorepublikové. ČSŽ jako takový se podílí na charitativních akcích, pořádá pro ženy vzdělávací semináře atd. – více na www.csz.cz.
V květnu 2007 jsme po několikaleté odmlce obnovily činnost ZO Pláně. Naším cílem je více zapojit ženy do dění v obci, pořádat pro ženy a jejich rodinné příslušníky zajímavé kulturní a společenské akce a hlavně dát ženám příležitost k pravidelným společným setkáním.

ZO Pláně má členky ze čtyř obcí - Pláně, Ondřejov, Vrážné a Korýtka. Navíc máme 1 členku z Dolní Bělé.

Z legislativních a organizačních důvodů jsme v roce 2013 zrušili Základní organizaci ČSŽ Pláně a založily vlastní spolek Pro radost Pláně.

V letech 2007 až 2012 jsme uspořádaly mnoho příjemných akcí. Nejzajímavější z nich byly:

Pravidelně na jaře a na podzim proběhly kreativní večery a samozřejmě dvakrát ročně shromáždění ZO. Každým rokem jsme také pořádaly Mikulášskou diskotéku s nadílkou pro děti, pekly koláčky na Pláňskou pouť, navštívily divadlo v Plzni.

Více naleznete ve fotogalerii.